AntiGravity Fitness ®

AntiGravity Fitness ®

AntiGravity Fitness ® Nedir ? Ve Nasıl Yapılır ?


İpek hamağının yardımıyla imkansız sandığınız tüm hareketleri yaparken, bedeninizin yer ile teması kesiliyor; ters dönme hareketleri ile beden sisteminin yenilenmesi sağlanıyor.

Faydaları

Ağrı Kesici : Yerçekimsiz ortam spor yaparken baskıyı sıfıra indiriyor ve bu sıfır baskı ortamı sayesinde sırt ağrılarının da azaldığı görülüyor.
Anti-Aging : Vücudun esnekliği arttıkça gençleşiyorsunuz ve vücuttan kolayca atılan laktik asit metabolizmanızı hızlandırıyor.
Cesaret : Zihinsel boyutundan bakıldığında ilk etapta bir tutam cesaret istese de devamındaki imkansızı başarma hissi sizi özgürleştirecek.
Mutluluk Hormonu : Baş aşağı durduğunuzda beyninize temiz kan gider ve sadece doğal allık etkisindeki kırımızı yanaklarla değil ayrıca gülen bir yüzle dersi bitirirsiniz.

Baş aşağı duruş…

Yer Çekimine Meydan Oku !

Bedeninizle yer çekimi temasını keserek , kaslar ve eklemler arasında alan açarak sıfır sıkışma etkisini yaratın.
Spor yaparken vücudunuzun esnemesine ve rahatlamasına imkan veren hareketlerle dolu bir dünyayı keşfedin.

İpek hamaklar…

Özel İpek Hamak

Süspansiyon fitness ve hava yoga tekniği olarak da tanımlanan AntiGravity Fitness ‘da kullanılan özel ipek hamak sayesinde imkansız sandığınız tüm hareketleri yapabilirsiniz.
Prensipte bedenin yer ile temasını keserek , adeta bir kum saati gibi ters dönme hareketleri ile beden sisteminin yenilenmesini sağlayın.